OUR STORES

BU OFİS

Yeditepe Mah. Adnan Menderes Blv.
Esra Apt. No:21/A

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

  – İade edilecek ürünler mutlaka ürüne ait orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte gönderilmelidir.
  – Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (Örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez), tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
  – İade etmek istediğiniz ürünle birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve sitemizden alacağınız bildirim formunu göndermeniz gerekmektedir.
  – İade etmek istediğiniz ürün/ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu durumda da sitemizden doldurduğunuz bildirim formunuzla birlikte ………………… kargo firması ile gönderim yapmanız gerekir.
  – Ürün seçiminde uyumsuzluk problemi yaşanabilecek ürünler için, mutlaka uyum konusunda teknik destek alarak sipariş vermelisiniz. Bu tip ürünlerin orijinal ambalajları açıldığında iade işlemleri mümkün olmamaktadır. (Örnek: hafıza kartları, bilgisayar donanım ve yazılım ürünleri)

  Tüm Türkiyeden saat 17:00’a kadar verdiğiniz siparişlerinizi, 1 iş gününde kargoya teslim ediyoruz. Gaziantepten saat 17:00’a kadar verdiğiniz siparişlerinizi, 1 iş gününde kendi araçlarımızla kapınıza getiriyoruz

  – Siparişinize ait ödeme tutarının eksiksiz olarak tarafımıza ulaştığından emin olunuz.
  – E-posta adresi, teslimat ve iletişim bilgilerinin eksiksiz ve doğru olmasına dikkat ediniz.
  – Sipariş onayından sonra sizlere ileteceğimiz geri bildirim e-postasını kontrol etmenizi öneririz. Süreç hakkında bilgilendirmeler bu şekilde size iletilecektir.

  Ödeme adımları sonrası onaylanmış siparişlerinizin içeriğinde herhangi bir değişiklik yapılamamaktadır. Siparişiniz onaylanıncaya kadar siparişinizi iptal edebilir ve yeni bir sipariş oluşturabilirsiniz.

  İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturasıyla birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden (ürün birim fiyatı + KDV şeklinde) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri iade faturası kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.